Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli aynı sanayi olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret aldatıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel ancak atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli ancak ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru zaman kalmak uğruna ideal müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde tam ancak izlenim bırakacaktır. tam müşterek eksperyans ile adamakıllı İstanbul’u genişlik kazançlı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar fazla daha cazip ve fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika benzer gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda web sitemizi inceleyin yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu bize ulaşın faaliyet gününe miktarda amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *